zgięte kartki papieru imitujące powierzchnię księżyca, czarno białe napisy z tytułem wystawy

dzisiaj na księżycu

Opublikowano 8 maja 2023

Pracownia Kompozycji Projektowej i Rysunku WKiRDS ASP w Warszawie ma przyjemność zaprosić na wystawę studencką Dzisiaj na księżycu, która odbędzie się w zaprzyjaźnionej galerii Lunatyk w kinie LUNA. Na wystawie swoje prace będą prezentować studenci Wydziału
Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki z ASP w Warszawie i Krakowie oraz studenci Wydziału Grafiki z ASP w Warszawie. Jest to wydarzenie specjalne, w ramach którego świętujemy zarówno 55-lecie warszawskiego Wydziału Grafiki, odnowienie współpracy ASP w Warszawie i Krakowie, a także definitywne zakończenie pandemii, do tej pory utrudniającej nam wszelkie spotkania i wspólne przedsięwzięcia. Wernisaż wystawy odbędzie się w samym sercu wiosny, 31 maja, o godzinie 16.00. Prosimy o tłumne przybycie.

strona wystawy