zaproszenie, po lewej stronie zdjęcie rzeźby z szarego kamienia przedstawiające kobietę z książką. Po prawej litery na białym tle

Dziewczyna z książką

Opublikowano 24 czerwca 2023

W imieniu pana Prezydenta Rafała Trzaskowskiego na uroczyste odsłonięcie odrestaurowanej rzeźby „Dziewczyna z książką”, które odbędzie się 28 czerwca br., o godzinie 11.00, na terenie Przedszkola nr 6 w Warszawie.

Rzeźba "Dziewczyna z książką" był konserwowana i rekonstruowana w ramach zajęć kursowych przez studentów III i IV roku Katedry Konserwacji i Restauracji Rzeźby i Elementów Architektury. Nad procesem konserwacji i rekonstrukcji czuwał prof. Wiesław Procyk.