plakat wystawy przedstawiający po lewej stronie fragment obrazu z Jezusem dźwigającym krzyż, Po prawej czarne litery na białym tle.

Wystawa poświęcona konserwacji i restauracji obrazów Stacji Drogi Krzyżowej z kościoła w Korycinie

Opublikowano 16 czerwca 2023

Szanowni Państwo,
w imieniu Pani Profesor Anny Doroty Potockiej zapraszamy serdecznie na otwarcie wystawy poświęconej konserwacji i restauracji obrazów Stacji Drogi Krzyżowej z kościoła w Korycinie, wykonanej w ramach zajęć kursowych przez studentki III roku.

Wernisaż wystawy odbędzie się 20.06 o godz. 17.00 we Foyer Nowego Gmachu ASP ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 37/39, Warszawa.

26.czerwca ze względu na egzaminy wstępne odbywające się w nowym gmachu ASP wystawa będzie j w tym dniu zamknięta.

Fotorelacja z otwarcia wystawy:

Fotorelacja z przebiegu prac nad obiektami: