Absolwentka XXVII Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Czackiego w Warszawie.
Studia na WKiRDS w latach 2007-2015 na specjalizacji Konserwacja i Restauracja Malarstwa i Rzeźby Polichromowanej. Stopień magistra uzyskała za pracę pt. „Konserwacja i restauracja obrazów Tadeusza Makowskiego pt. Chłopiec w marynarskiej czapce, Pejzaż zimowy oraz Pejzaż z księżycem ze zbiorów Muzeum Narodowego w Warszawie”, część teoretyczna pt. „Sklejka jako podobrazie malarskie. Przegląd problematyki do połowy XX w. Historia, technologia produkcji podłoży i problematyka konserwatorska”; pod kierunkiem dr hab. Joanny Czernichowskiej, prof. ASP. Praca ta uzyskała wyróżnienie w konkursie na najlepsze prace magisterskie organizowanym przez Generalnego Konserwatora Zabytków oraz Stowarzyszenie Konserwatorów Zabytków.
W trakcie studiów dwukrotnie (w latach 2013 i 2014) brała udział w nadprogramowych praktykach studenckich w Libanie pod kierunkiem dr hab. Krzysztofa Chmielewskiego przy XII i XIII w. malowidłach ściennych m.in. w Amioun i Kfar Helda. W semestrze letnim roku akademickiego 2012-2013 uczestniczyła w programie ERASMUS na Wydziale Conservación y Restauración de Bienes Culturales, na Universitat Politècnica de València w Hiszpanii. W trakcie studiów pracowała również jako członek zespołów konserwatorskich przy malowidłach ściennych w kościele w Loreto-Di-Casinca, Korsyka (2012 r.), w drewnianym kościele św. Filipa i Jakuba w Skomlinie (2011-2014 r.) oraz przy grafitti i rysunkach w Karcerze na Uniwersytecie Ryskim, Łotwa (2010 r.).
Po ukończeniu studiów rozwijała się w obszarach prewencji konserwatorskiej oraz konserwacji sztuki współczesnej. Przykładem jest udział w międzynarodowym projekcie pod nazwą „Konserwacja prewencyjna w siedzibach historycznych i muzeach rezydencjonalnych – metodologia i zastosowanie” (EPICO programme - European Protocol In Preventive Conservation. Methods for conservation assessment of collections in historic houses) dla Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Od 2016 roku pracuje w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski na stanowisku konserwatora dzieł sztuki. W zakres obowiązków wchodzi opieka nad dziełami sztuki z kolekcji, obsługa konserwatorska wystaw oraz współpraca z innymi działami przy działaniach z obszaru prewencji konserwatorskiej.
W latach 2016-2019 prowadziła gościnne wykłady dla studentów V roku Wydziału Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie dotyczące konserwacji prewencyjnej oraz pracy w instytucji kultury.