trzy osoby, w tym jedna kobieta po środku siedzą przy stole i podpisują dokumenty

Porozumienie z NIKZ

Opublikowano 23 maja 2023

J.M. prof. Błażej Ostoja-Lniski, Rektor Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie podpisał dziś porozumienie z Narodowym Instytutem Konserwacji Zabytków reprezentowanym przez dyr. Michała Laszczkowskiego, na mocy którego Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki ASP Warszawa dołącza do Programu Wsparcia Dydaktyki na Wydziałach Konserwacji. Jako Dziekan Wydziału, wiążę duże nadzieje z realizacją tego programu, który w realny sposób może przyczynić się do poprawy komfortu pracy na Wydziałach i w sposób bezpośredni- poziomu opieki nad zabytkami i dziełami sztuki.

dr hab. Monika Jadzińska prof. Uczelni
Dziekan WKiRDS

trzy osoby siedzą przy stole i podpisują dokumenty. Po środku siedzi kobieta. W tle widać obrazy na ścianach