Lista ważniejszych dzieł konserwatorsko-restauratorskich:
- Projekt badawczo-konserwatorski obrazu ołtarzowego Józefa Buchbindera „Przemienienie Pańskie”, 1908 r., 157x81 cm, technika olejna na płótnie, Parafia rzymsko-katolicka w Cegłowie pw. św. Jana Chrzciciela i św. Andrzeja Apostoła Plac Anny Jagiellonki 21 05-319 Cegłów, wrzesień 2021–kwiecień 2022.
- Kierowanie zespołem, który wykonał kopie 14 obrazów olejnych na płótnie przedstawiających portrety rodu Radziwiłłów na potrzeby ekspozycji stałej w Muzeum, Muzeum Południowego Podlasia w Białej Podlaskiej, ul. Warszawska 12, 21-500 Biała Podlaska, wrzesień–grudzień 2021.
- Rekonstrukcje zniszczonych skrzydeł ołtarza Lazarusa w ramach projektu konserwatorskiego pt. Dopełnienie całości dekoracji malarskiej „Ołtarza Lazarusa”, rewersy skrzydeł ołtarza głównego, prawe skrzydło ze scenami „Kazania” i „Ścięcia”, lewe skrzydło ze scenami „Narodzin” i „Uczty”, Parafia rzymsko-katolicka w Cegłowie pw. św. Jana Chrzciciela i św. Andrzeja Apostoła Plac Anny Jagiellonki 21 05-319 Cegłów, październik 2020–marzec 2021.
- 2020: Kopia obrazu Romana Kramsztyka „Portret Jana Lechonia” wykonana dla Państwowego Instytutu Wydawniczego, 97x70 cm.
- 2019–20: Rekonstrukcja technologiczna trzech wielkoformatowych obrazów ołtarzowych z Kościoła Wszystkich Świętych w Warszawie: Komunia Św. Stanisława Kostki, ol./pł., śr. 159 cm; Zbawiciel na Krzyżu, ol./pł., 251x457 cm; Komunia Apostołów, ol./pł., 200x300 cm. Rekonstrukcje obrazów wykonano w ramach projektu „Rewitalizacja zabytkowego Kościoła pw. Wszystkich Świętych w Warszawie dla zachowania dziedzictwa kulturowego i poprawy dostępności do zasobów kultury” jest to projekt dofinansowywany przez Unię Europejską z PROGRAMU OPERACYJNEGO INFRASTRUKTURA I ŚRODOWISKO 2014-2020. PRIORYTET: VIII Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury. DZIAŁANIE: 8.1 Ochrona dziedzictwa kulturowego i rozwój zasobów kultury.
- 2019: Konserwacja obrazu Masakra na Wawrze, Wacław Piotrowski, 1961 r., Muzeum Niepodległości w Warszawie. Muzeum wraz Fundacją na Rzecz Wielkich Historii oraz Urzędem Dzielnicy Wawer zaprezentowało obraz na wystawie w Wawerskim Centrum Historii „Murowanka”. Skład zespołu: Łukasz Wojtowicz, Maria Liadis.
- 2018: Wykonanie obrazu Ścięcie Jana Chrzciciela w manierze Juliana Pankiewicza, do ołtarza głównego w Kościele p.w. Św. Jana Chrzciciela w Odrzechowej technika olejna, deska topolowa, 140x 100 cm.
- 2018: Wykonanie portretów czterech świętych ojców Filipinów do ołtarzy bocznych w Oratorium św. Filipa Neri w Londynie.
- 2018: Wykonanie malowanych elementów scenografii (pastiszy obrazów Jana Matejki
i chorągwi z obrazu „Kazanie Piotra Skargi” i „Rejtan”) do projektu „Historia
w ożywionych obrazach” wyprodukowanego przez Wytwórnię Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. - 2017: Wykonanie projektu kolorystycznego i realizacja polichromii na antycznej rzeźbie przedstawiającej „Dianę boginie łowów” na potrzeby ekspozycyjne Galerii Starożytnej Muzeum Narodowego Warszawie
- 2017: Wykonanie analizy technologicznej i oceny stanu zachowania obrazu Erny Rosenstein „Odezwa” na potrzeby wystawy „Documenta 14” w Kassel.
- 2016: Wykonanie kopii 12 obrazów Władysława Strzemińskiego z cyklu „Powidoki światła” do filmu „Powidoki” w reżyserii Andrzeja Wajdy.
- 2016: Wykonanie 12 kopii technologicznych i rekonstrukcji 4 miniatur na pergaminie ze scenami z życia Mojżesza i Józefa Egipskiego z sekretarzyka Jana III Sobieskiego, wymiary ok. 8,5x 14,5 cm miejsce realizacji: Muzeum Pałacu Jana III w Wilanowie.
- 2015: konserwacja 20 obiektów muzealnych (obiekty na papierze, monety, medale, płaskorzeźby, obiekty szklane) z Muzeum Niepodległości na wystawę pt. „Orzeł Biały”.
- 2015: Praca przy konserwacji malowideł w Sali Uczt w Muzeum Pałacu Króla Jana III
w Wilanowie, wykonanie projektów i rekonstrukcji fragmentów malowideł na ścianach płn., płd., praca w zespole w firmie „Modulus” Marcin Chmielewski - 2015: Konserwacja pamiątkowego krucyfiksu Adama Majewskiego z więzienia w X Pawilonie Cytadeli Warszawskiej, wys. 30 cm, chleb, drewno, (współpraca Łukasz Wojtowicz).
- 2015: Wykonanie skrzyniowej oprawy konserwatorskiej do obrazu „Portret młodzieńca”, nr.inw. ŁKr 1323 wykonane w technice pastelu na pergaminie dla Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.
- 2014: Projekt i wykonanie rekonstrukcji zaginionego obrazu „Matki Boskiej Sokalskiej” do Kościoła Akademickiego św. Anny w Warszawie, tempera na desce cedrowej, 60 x 80 cm.
- 2013–14: Praca przy konserwacji malowideł Jerzego Eleuthera Siemiginowskiego w Pokoju Cichym w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, praca w zespole w firmie „Maciej Baran Konserwacja Zabytów”.
- 2012: Wykonanie projektu zaginionej ramy do obrazu Pietera Nasona Portret młodego mężczyzny, Muzeum Narodowe w Warszawie.
- 2011–12: Praca przy konserwacji plafonu w Pokoju Holenderskim w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, praca w zespole w firmie „Maciej Baran Konserwacja Zabytów”.
- 2010–11: Praca przy konserwacji malowideł Jerzego Eleuthera Siemiginowskiego w gabinecie Al fresco w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, praca w zespole w firmie „Maciej Baran Konserwacja Zabytów”.